Firma EURO-GEO Sp. z o.o. rozpoczęła swą działalność w 2006 roku. Usługi geodezyjne świadczymy na terenie Poznania, województwa wielkopolskiego oraz województw sąsiednich.

Naszą firmę tworzą doświadczeni i wykształceni pracownicy. Zakres i ilość zrealizowanych robót pozwala nam na profesjonalną obsługę. Posiadamy uprawnienia zawodowe dotyczące pomiarów sytuacyjno-wysokościowych, realizacyjnych i inwentaryzacyjnych, geodezyjnej obsługi inwestycji oraz w zakresie rozgraniczeń i podziałów nieruchomości (gruntów), sporządzania dokumentacji do celów prawnych. Odpowiednie wykształcenie i wieloletnia praktyka w zawodzie gwarantują wykonanie każdego zlecenia na najwyższym poziomie. Jesteśmy zespołem, który przez cały czas się rozwija, wdrażamy zarówno nowoczesne technologie pomiaru, jak również najnowsze oprogramowanie.

Oferujemy obsługę geodezyjną zarówno dużych inwestycji jak i zleceń od klientów indywidualnych. Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie najwyższej klasy firmy Leica i Topcon, a wyniki opracowujemy na licencjonowanym oprogramowaniu np. Geo, GeoNet, C-GEO, dodatkowo dysponujemy programem Geo-Info Mapa-tworzenie map numerycznych.Nasi Partnerzy:

[/span12]
[/row]